LATCANDLE piedāvā piegādi visā Latvijā un Eiropas Savienībā.

Informējam, ka sveču sezonai sākoties augstā pieprasījuma dēļ, pasūtījuma izgatavošana var aizkavēties par 2-3 dienām. Paldies par sapratni. 

Pēc rēķina apmaksas pasūtījums tiek sagatavots nosūtīšanai no 2-4 dienām (atkarīgs no pasūtījuma apjoma). 

BEZMAKSAS piegāde uz Omniva pakomātiem vai Latvijas Pasta nodaļām visā Latvijā pasūtījumiem virs 50,- EUR.

  1. Piegāde uz Omniva pakomātiem vai DPD Pick up punktiem visā Latvijā - 4,00 EUR. Piegādes laiks: 3-5 darba dienas (laiks atkarīgs no tā cik preces pasūtītas pēc individuāla izpildījuma)
  2. Piegāde uz Omniva pakomātiem Baltijas valstīs- 10 EUR. Piegādes laiks: 5-8 darba dienas ( (laiks atkarīgs no tā cik preces pasūtītas pēc individuāla izpildījuma)
  3. Piegāde uz citām Eiropas Savienības valstīm (izņemot Maltu un Kipru) ar kurjeru - tiks aprēķināts individuāli pēc pasūtījuma gabarītiem un attiecīgā izvēlētā piegādātāja veida un laika. 
  4. Piegāde uz jebkuru citu valsti ar Latvijas pastu, izmaksas tiks aprēķinātas individuāli. Droši sazināties rakstot uz [email protected] .


Sveces iespējams iegādāties sekojošās tirdzniecības vietās (ne visas dizaina sveces pieejamas uz vietas tirdzniecības vietās): 

  • Veikals "Radīts Piejūrā", Rīgas iela 23a, Limbaži
  • Dāvanu Veikals TEV, Handmade Gifts, A.Čaka iela 48, Rīga
  • Veikals "Magone" Rīgas iela 55, Salaspils (@MagoneSalaspils)
  • Alojas novada uzņēmējdarbības atbalsta centrs - bibliotēka SALALiepu iela 3, Ungurpils, Alojas pagasts, Alojas novads (https://www.sala.lv/)

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.