LATCANDLE cenšas radīt skaistas un gaumīgas, 100% dabīgas, bišu vaska sveces, kas pilnveido cilvēka garu un rūpējas par apkārtējo vidi.

Lai cilvēks gūtu pilnīgu veselību, ir jārūpējas par ķermeni, prātu un garu. Tagad mēs strādājam garākas stundas stresa apstākļos nekā jebkad agrāk. Aizvien vairāk tiek pievērsta uzmanība fiziskajai veselībai, tomēr salīdzinoši maz tiek runāts par mūsu garīgās veselības aprūpi.
LATCANDLE vienmēr priecājas, ka mūsu sveces ir daļa no tik daudziem īpašiem gadījumiem - vai tas būtu romantisks vakars, laika pavadīšana kopā ar draugiem, gulēšana siltā greznā vannā vai vienkārši aizdedzot sveci ikdienā. Mēs parūpēsimies par apgaismojumu, atmosfēru un gaisa, kuru jūs elpojat, attīrīšanu, kamēr jūs rūpējaties par sevi un sev tuvajiem.

Uzņēmums veido sveces no dabīga bišu vaska, jo mums rūp daba un apkārtējā vide, tieši tāpēc svecēs izmantotā materiāla veids un kvalitāte ir ārkārtīgi svarīga. Visiem zināms, ka bites ir ārkārtīgi nozīmīgi apputeksnētāji, kurām ir izšķiroša nozīme mūsu ekosistēmā, un no tām ir atkarīgas daudzas mūsu pārtikas kultūras, tieši tāpēc, LATCANDLE izmanto bišu vasku, kas ražots un ievākts Latvijā, tādā veidā arī atbalstot vietējos biškopjus. 

Bišu vaska sveču dedzināšana ir labāka jūsu videi - jūsu tiešajai videi telpā, kurā jūs dedzināt sveces, kā arī videi kopumā. Kamēr parafīna svece degot izdala toksiskus dūmus (līdzīgi dūmiem, kas izdalās no automašīnas izplūdes gāzēm), bišu vaska svece attīrīs gaisu, ko elpojat, izmantojot jonizāciju. Dedzinot bišu vaska sveci, izkusušais vasks daļēji izgaro un piepilda telpu ar patīkami maigu medus aromātu, dabīgajām ēteriskajām eļļām- tā ir dabas smarža telpā, attīrīts gaiss un gaiša aura.

LATCANDLE rada ne tikai dabīgas bišu vaska sveces, bet tās papildina ar dabas spēku- iegravējot svecēs senās Latvju zīmes, kas ne tikai aizsargā un dod spēku, bet arī sniedz vizuālu baudījumu.

Izvēle ir vienkārša.