NOTEIKUMI

1. VISPĀRĒJĀ INFORMĀCIJA

Laipni lūgti LATCANDLE mājaslapā www.latcandle.lv (turpmāk tekstā "mājaslapa"). Mājas lapas īpašnieks ir SIA "Nature Goods" (turpmāk tekstā "Uzņēmums"), Reģ. Nr. 40203196958.

Viss mājas lapas saturs ir SIA "Nature Goods" īpašums, jebkādas informācijas pārpublicēšana vai izmantošana ir jāsaskaņo ar SIA "Nature Goods". Visas tiesības ir aizsargātas.

2.LIETOŠANA

Lūdzu, pārskatiet zemāk uzskaitītos pamatnoteikumus, kas ir attiecināmi uz šīs mājaslapas izmantošanu un produktu iegādi tajā. Izmantojot mājaslapu, Jūs piekrītat sekot un būt saistīts ar šiem noteikumiem. Lai izmantotu šo mājaslapu un iegādātos mūsu produktus, Jums jāizlasa, jāizprot un jāapstiprina lietošanas noteikumi. Šie lietošanas noteikumi attiecas uz visiem darījumiem, kuros Jūs iesaistāties ar mums. Veicot pasūtījumu, Jūs automātiski piekrītat mūsu lietošanas noteikumiem. Ja Jums radušies jebkādi jautājumi saistībā ar lietošanas noteikumiem, lūdzu sazinieties ar mums izmantojot e-pastu: [email protected].

3.PRODUKTU INFORMĀCIJA

Visi Vietnē demonstrētie LATCANDLE produkti ir pieejami LATCANDLE noliktavā un ir pieejams, kamēr attiecīgais produkts nav izpirkts. Mājaslapā cenas ir norādītas Eiro (EUR) valūtā darījumos ar visām valstīm. PVN ir iekļauts preces cenā. Lūdzam ņemt vērā, ka visas cenas un produktu informācija LATCANDLE interneta veikalā ir mainīgas. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.

4.KRĀSAS

Mēs darām visu iespējamo, lai pēc iespējas precīzāk attēlos atspoguļotu mājaslapā piedāvāto produktu krāsu. Tomēr, ņemot vērā, ka LATCANDLE  produkcija ir rūpīgs roku darbs, kad tiek veidots vairākās partijās, kā arī patiesās produkta krāsas ir atkarīgas no Tava monitora un attēla, tad mēs nevaram garantēt, ka Tavā monitorā redzamā produkta krāsa atbildīs attiecīgā produkta patiesajai krāsai.


5.PRIVĀTUMA UN DROŠĪBAS NOTEIKUMI

SIA "Nature Goods" rūpējas par Jūsu privātumu un personas datu drošību. Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. Pircēja sniegtie dati SIA "Nature Goods" netiks nodoti nevienai trešajai personai, kā arī pārdoti.

6.DISTANCES LĪGUMS

Tā kā mūsu piedāvāto preču pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju Tiesību Aizsardzības Likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.

Šajā interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA "Nature Goods" , Reģ.Nr. 40203196958 , no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

PASŪTĪŠANAS, PIEGĀDES UN SAMAKSAS KĀRTĪBA

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur mājaslapu, norādot iegādājamo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Rēķins ir jāapmaksā 3 dienu laikā, pretējā gadījumā tas tiek anulēts.

ATTEIKUMA TIESĪBAS

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma. Prece jānosūta uz  Limbažu Maxima pakomātu.

Pircējam ir tiesības atteikties no pasūtītās preces vai samainīt to 14 dienu laikā pasūtījuma saņemšanas brīža šādos gadījumos:

  • Prece nav lietota;
  • Prece ir iepakota oriģinālajā iepakojumā ar oriģinālajām preču zīmēm un pilnā komplektācijā;
  • Prece nav sabojāta, sasmērēta, saplēsta vai citādi bojāta;

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma (MK 255 22.punkts);
  • ja prece ir bojāta, lietota, nav oriģinālajā iepakojumā.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Pārdevējs veic naudas atgriešanu uz Pircēja bankas kontu 14 dienu laikā no preču saņemšanas brīža.

Gadījumos, ja Pircējs konstatējis piegādāto preču nepilnības vai preču ražojuma brāķis, Pārdevējs sedz visas izmaksas, kas saistītas ar preču apmaiņu vai atgriešanu.

DATU APSTRĀDE

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.